پوگبا: یونایتد بهترین مکان برای من است

  1. ۱ سال قبل
  2. ۰
پوگبا
نوآوران -

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه از بازگشت به شیاطین سرخ بسیار خوشحال است و تاکید کرد که منچستر یونایتد بهترین مکان برای او بود.

به نقل از سایت منچستریونایتد، پس از کش و قوس های زیاد مقصد نهایی پل پوگبا مشخص و این بازیکن یوونتوس را ترک کرد و به لیگ جزیره بازگشت. پوگبا فرانسوی با منچستر یونایتد به توافق نهایی رسید و با 120 میلیون یورو با این تیم قرارداد امضا کرد تا گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان شود.

این بازیکن بزرگ فوتبال اروپا از بازگشت به جمع شیاطین سرخ خوشحال است. او در گفت و گویی که با سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد انجام داد، در مورد پیوستن به این باشگاه اظهار کرد: بسیار خوشحالم که دوباره به خانه خود برگشتم. منچستریونایتد باشگاهی است که همواره جایگاهی خاص در قلب من دارد. بی‌صبرانه منتظر کار کردن با مربی بزرگی به نام ژوزه مورینیو هستم.

او ادامه داد: از بازی کردن در یوونتوس لذت بردم. در چند سالی که در فوتبال ایتالیا بازی کردم، نهایت تلاش خود را به کار گرفتم تا هواداران یووه را خوشحال کنم و اکنون این کار را در یونایتد انجام می‌دهم. خاطرات بسیار خوبی با منچستریونایتد دارم و بسیار خوشحالم که خود را دوباره در کنار دوستانم می بینم.

ستاره 23 ساله جدید شیاطین سرخ افزود: زمان بازگشتم به اولدترافورد فرارسیده بود. پیش از این هم شانس قرار گرفتن در ترکیب  یونایتد را داشتم و خوشبختانه اکنون دوباره این فرصت برای من به وجود آمده است. امیدوارم بتوانم زمینه را برای موفقیت منچستریونایتد فراهم کند. یونایتد بهترین و مناسب‌ترین تیم برای من بود و اطمینان دارم که این تیم خواسته های من را بر آورده خواهد کرد.

پوگبا در دوران حضورش در منچستریونایتد تنها هفت بار پیراهن این تیم را زیر نظر الکس فرگوسن بر تن کرد.