استعفای مدیرعامل پرسپولیس پذیرفته نشد

طاهری ماندنی شد

در حالى که على اکبر طاهرى با ارسال نامه اى گلایه آمیز به وزارت ورزش استعفاى خود را اعلام کرده بود، گودرزى آن را نپذیرفت.

  1. ۱۰ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
طاهری ماندنی شد
نوآوران -

طاهری استعفای رسمی خود را برای وزیر ورزش ارسال کرده است. در همین زمینه مازیار ناظمی ، درباره اینکه استعفای طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس صحت دارد یا خیر اظهار داشت: بله این خبر درست است.

 این استعفا به دست وزیر ورزش رسیده اما آقای گودرزی با این استعفا مخالفت کرده است. وزارت ورزش پشتیبان 2 تیم استقلال و پرسپولیس است به همین دلیل با استعفای طاهری مخالفت شده است.

باید دید بعد از مخالفت با این مساله، طاهرى و وزارت ورزش چه راهکارى براى برطرف شدن مشکلات این تیم و سازمان لیگ خواهند اندیشید.مدیر عامل پرسپولیس از سمت خود در این باشگاه استعفا داده است .

متن استعفای علی اکبر طاهری خطاب به وزیر ورزش چنین است :

 جناب آقاى دکتر گودرزى

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام

احتراماً با توجه به برنامه و توطئه هاى افراد در لیگ و فدراسیون و انعقاد قراردادهاى خارج از روال عرف واختیارات براى تبلیغات محیطى و پخش انحصارى تلویزیون !!!و آوردن سامانه ٣٠٤٠ (تنها سامانه هوادارى لیگ!!!) ویا (تنها سامانه لیگ فوتبال!!!) در تقابل با سامانه ٣٠٩٠ و همراهى سازمان صدا وسیما در تقابل با سامانه ٣٠٩٠ (افزایش تعرفه هاى مربوطه و جلوگیرى از درآمد زایى)که همه و همه به‌منظور ضربه زدن به درآمد باشگاه(بیت المال) وتضعیف تیم فوتبال در آستانه رقابتهاى اسیایى که نشان از قهر و کینه شخصى است، صلاح دانستم از سرپرستى و عضویت هیأت مدیره استعفا نمایم و لطفاً به‌جهت اداره امور سریعاً شخص دیگرى را معرفى نمایید. البته این استعفا مورد پذیرش قرار نگرفته است .