دژاگه از تیم العربی قطر خط خورد

جدایی دژاگه از تیم العربی

ملی‌پوش ایرانی تیم العربی پس از عدم حضور در فهرست ۱۸ نفره تیمش در اولین بازی فصل جدید لیگ ستارگان قطر جایی در سهیمه بازیکنان خارجی این تیم نخواهد داشت.

  1. ۱۰ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
جدایی دژاگه از تیم العربی
نوآوران -

حضور ۵ بازیکن خارجی در تیم العربی قطر باعث شده بود تا رسانه‌های این کشور بارها از خروج اشکان دژاگه از فهرست این تیم خبر دهند. هر چند دژاگه در این مدت حتی در اردوی اروپایی تیم العربی شرکت کرد، اما به خاطر مبلغ سنگین قراردادش حاضر به فسخ یک طرفه آن نشد و منتظر تصمیم نهایی مسوولان باشگاه العربی برای انجام این کار ماند.در حالی که بن جبر، رئیس باشگاه العربی دو ماه قبل، پیش از رسیدن به این سمت با قاطعیت از کنار گذاشتن اشکان دژاگه خبر داده بود، اما اقدام او پس از پایان بازی تیم‌های ملی ایران و قطر که با شکست تیم ملی کشورش در ورزشگاه آزادی تهران همراه شد مورد تمسخر رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت. جبر پس از پایان این بازی در جمع همکارانش از عزم خود برای اخراج دژاگه به رغم مشکلات مالی العربی و خسارت سنگینی که باید به او پرداخت کنند خبر داد.

دو فصل از قرارداد اشکان دژاگه با باشگاه العربی قطر باقی مانده و فسخ آن از طرف این تیم قطری باعث می‌شود تا مبلغ سنگینی بابت این کار به ملی‌پوش ایرانی پرداخت کنند.