گفت‌و گوی نوآوران با رضاعباسی بازیکن تیم فوتبال ساحلی

پاداش بازیکنان فوتبال ساحلی در شأن شان نیست

بازیکن فوتبال ساحلی درباره عملکرد مسئولین امیدوار است که به این ورزش نگاه ویژه‌ای شود. رضا عباسی تیم ملی را یکی از بهترین تیم های آسیا می‌داند و رقیبی در آسیا برای او نمی‌داند

  1. ۸ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
فوتبال ساحلی
نوآوران -

 او فوتبال ساحلی را یکی از بهترین ‌ها می‌داند امیدوار است که تیم ملی در بازی‌های آسیایی بتواند مقام اول را کسب کند. او نیز مثل مربی‌اش معتقد است که تیم ملی در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های آسیا است. حتی بازیکنان خارجی که به ایران نمی‌آیند حتی فکرش را هم نمی کنند که در ایران بازی‌کردن انقدر سخت باشد. ایران یکی از بهترین لیگ‌های آسیا را دارد. امیدوارم که ایران به جام‌جهانی صعود کند.

    عملکرد تیم ملی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

فوتبال ساحلی ایران در بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشت و به نایب قهرمانی رسید.

تیم فوتبال ساحلی ایران با شکل گرفتن لیگ قوی و منظم با قهرمانی در جام میان قاره‌ و قرار گرفتن در رنکینگ 5 آسیا و با آمادگی که در این مسابقات داشتند و با اردوهای ملی منظم و با انگیزه بالا توانستند نتایج قابل قبولی را در این مسابقات کسب کنند.

    دربازی‌های آسیایی ایران را در چه رده‌ای می‌دانید؟

ایران همیشه جزو قدرت‌های برتر آسیا بوده‌ و هست با این سبک بازی ایران می‌تواند به قهرمانی آسیا دست یابند و به جام‌جهانی صعود کنند اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای در این میان پیش نیایید.

    درباره این اتفاقات بگویید؟

اتفاق‌های که در فوتبال ایران پیش‌می‌آید مثل نرفتن یا روز بد بچه‌های تیم ملی یا انگیزه نداشتن به علت عدم عمل قول مسئولین و فدراسیون این‌ها هم می‌تواند اتفاقاتی باشد که برای تیم ملی فوتبال ساحلی پیش می‌آید.

    تا به حال شده فدراسیون قولی دهد و به آن عمل نکند؟

این زحمتی که بچه‌ها می‌کشند نسبت به قول پاداشی که می‌دهند بسیار کم و اندک است چون این بچه‌‌ها شغل و کارشان فوتبال ساحلی است، فدراسیون گاهی به بعضی صحبت‌هایشان عمل نمی‌کنند. امیدوارم که فدراسیون و مسئولان نگاه ویژه‌ای به فوتبال ساحلی کنند.

    لیگ فوتبال ساحلی در بین کشورهای آسیایی نمونه معرفی شده است نظر شما در این‌باره چیست؟

امسال شراط لیگ ایران نسبت به سال‌های پیش عالی بوده‌است  و به طور منظم بازی‌ها برگزار شد، بعضی اوقات مشکلاتی در لیگ به‌وجود می‌آید که سال به سال این مشکلات کمتر می‌شود و لیگ بهتر برگزار می‌گردد.

ایران سخت‌ترین لیگ را دارد، بازیکنان خارجی که وارد لیگ ایران که شدند اصلاا فکر نمی‌کردند که لیگ ایران انقدر سخت و مشکل باشد.

رقابت تنگاتنگی بین تیم‌ها وجود دارد و هیچ تیمی قبل از بازی نمی‌تواند پیش برنده بازی باشد چون همه تیم‌ها در حد همدیگر هستند و برتری بین تیم‌ها وجود ندارد.


خبرنگار: مونا ربیعیان