بمب نقل و انتقالاتی علی منصور

خریدهای ابتدای فصل منصوریان برای استقلال آنطور که باید برای این تیم مفید نبوده‌اند. بعد از پایان نیم فصل منصوریان روی دو نکته تاکید داشت. یکی تغییرات اساسی در تیم و تقویت نقاط ضعف. دیگری هم استفاده از جوانان تیم یا همان بنزین سبز، که منصوریان طعم خوبش را در بازی با سپاهان چشیده بود.

  1. ۳ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
استقلال
نوآوران -

اما مثل این که سرمربی استقلال خیلی زود حرفش را فراموش کرده است. منصوریان بعد از ناموفق بودن در خرید مبعلی، به سراغ تیموریان 34 ساله رفته و به دنبال جذب یک هافبک با تجربه آسیایی هم هست.


در حالی که آخر هفته نیم فصل دوم لیگ برتر شروع می‌شود، استقلال هنوز بازیکنی برای تقویت ضعف‌هایش نخریده است. شنیده می‌شود که آبی‌ها با یک ملی‌پوش ازبکستان به توافق رسیده‌اند. این بازیکن که بمب نقل و انتقالاتی منصوریان خواهد بود، سرور جباروف است که او هم 34 سال سن دارد.


منصوریان با خرید این بازیکنان میانگین سنی تیمش را یکی دو سالی بالا خواهد برد. در حالی که گفته می‌شد او می‌خواهد به جوانانش اعتماد کند، خرید احتمالی جباروف و آندو تیموریان سی و چند ساله کاملا مخالف با حرف‌های هفته‌های قبل این مربی است. باید دید منصوریان با این برنامه‌ها چه هدفی را برای تیمش انتخاب می‌کند. آینده‌سازی، یا پایان خوش فصل شانزدهم تحت هر شرایطی.