گفت‌وگوی نوآوران با بهنام ابوالقاسم‌پور، عضو کمیته اخلاق

پرسپولیس قهرمان این فصل

بهنام ابولقاسم‌پورامیدوار است که پرسپولیس با مهره‌هایی که در اختیار گرفته‌است بتواند موفق شود، البته این تیم بازی‌های آسیایی نیز دارد و پرسپولیس می تواند در هر دو جبه موفق شود.

  1. ۶ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
ابوالقاسم پور
نوآوران -

. بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید لج و لجبازی کی‌روش و برانکو به ضرر فوتبال ایران خواهد بود.او درباره آمار قلیان کشیدن بازیکنان معتقد است که اگر دکتر هراتیان آمار درستی داده است بهتر است اسم بازیکنان را نیز بگوید این که به همه تهمت قلیان کشیدن بزند کار درستی به نظر نمی‌رسد.

   با توجه به اتمام نیم فصل اول به نظر شما کدام تیم‌ها می‌توانند قهرمان این فصل لیگ برتر شوند؟

قطعا تیم‌هایی که نقاط ضعف خود را درنیم فصل دوم می‌پوشانند می توانند قهرمان این فصل باشند، پرسپولیس هم ا توجه به این‌که دو بازیکن مد نظر سرمربی را در اختیار گرفته‌اند می‌تواند یکی از مدعیان باشد، البته این هم که دو بازیکن خوب این تیم به تیم حرف رفته‌اند را هم نمی‌توان دست کم گرفت، این دو تیم در لیگ برتر شرایط خوبی را دارند. در نیم فصل دوم شرایط بازی ها کمی سخت خواهد شد آن‌هم به دلیل آن‌که برخی تیم‌ها برای ماندن در لیگ تلاش می کنند و برخی ها می‌خواهند که در کورس قهرمانی بمانند، ایشاالله که پرسپولیس بتواند قهرمان این فصل شوند.

   پرسپولیس باید در لیگ قهرمانان آسیا نیز بازی کند به‌نظر شما می‌تواند هر دو جا موفق شوند؟

این شرایط برای پرسپولیس سخت است امنا غیر ممکن نیست، امیدوارم که بازیکنان در بازی ها آسیب نبینند که این تیم بتواند در دو جناح خوب بازی کند و از گروه در بازی های آسیایی بتواند صعود کند و در لیگ هم قهرمان بماند.

   نظر شما راجع به اختلاف کی‌روش و برانکو چیست؟

من از گوشه کنارها حاشیه‌ها را می‌بینم جفتشان در فوتبال تأثیرگذارند و از مربیان بزرگ دنیا هستند که باید با هم کنار بیایند. لج و لجبازی به ضرر مردم است. ما این مربیان را آورده‌ایم که از دانش آنها استفاده کنیم نه اینکه به جوانان و مربیان دیگر خط بدهند، این حاشیه‌ها به ضرر فوتبال ایران است. بزرگ‌ترها باید صحبت کنند تا این موضوع حل شود.

   به نظر شما حق با کدام یک از سرمیان است؟

با توجه به صحبت‌های تاج در برنامه نود حق با دو سرمربی است، کی‌روش برای موفقیت تیم ملی تلاش می‌کند و برانکو برای موفقیت تیمش در لیگ قهرمانان و لیگ برتر این را هم نباید دست کم گرفت که هواداران پرسیپولیس از برانکو انتظار دارند تا موفق شود. در حال حاضر باید هر دو سرمربی با یکدیگر تامل کنند تا مشکلات اینچنینی به‌وجود نیاید.

   به نظر شما آمار و ارقامی که در خصوص سیگاری و قلیانی بودن بازیکنان فوتبال منتشر شده‌است، صحیح می‌باشد؟

فکر نمی‌کنم این موضوع صحت داشته باشد.


خبرنگار: مونا ربیعیان