حرف اول - رضا رجبی

ایران مانند مجرمی است که متهم بودنش ثابت نشده است

  1. ۵ ماه،۲ هفته قبل
  2. ۰
رجبی
نوآوران -

در بازی اول لیگ قهرمانان آسیا استقلال با این‌که شرایط خوبی داشت، کمی ضعیف عمل کرد حال اگر شرایط بدی داشت گل بیشتری می‌خورد، بازی اول بازی متعادلی بود که به دلیل بی‌تجربگی بازیکنان این تیم باخت. گل دوم آموزشی بوده‌است و همه می‌دانند که وقتی 2 نفر برای زدن کرنر می‌روند باید یک بازیکن مقابل بازیکن حریف بایستد و اجازه پاسکاری را ندهد اما استقلال این کار را نکرد و این امر باعث شد تا گل دوم را دریافت کند. درست است که التعاون پایین‌تر از الاهلی است اما نمی‌توانیم بگوییم که برنده میدان هستیم، فوتبال عربستان حرفه‌ای‌تر از ایران است و اگر بخواهیم از حالا بگوییم برنده بازی هستیم که قطعا می‌بازیم چون حریف را دست کم می‌گیریم و این امر باعث باخت خواهد شد.

استقلال اول از همه باید مراقب باشد گلی دریافت نکند بعد از ضربه‌های ایستگاهی و ضد حمله برای خودش موقعیت درست کند تا به گل برسد.

من در عربستان بازی کردم جو ورزشگاه‌های این کشور فراتر از تصوراتی است که همه دارند درست است که عمان یک کشور عربی است اما جو بهتری نسبت به ورزشگاه‌های خود عربستان دارد، با این وجود این‌که بازی‌ها در یک کشور بی‌طرف برگزار شود به نفع فوتبال نیست و نباید مسائل سیاسی را در مسائل ورزشی دخیل  دانست. منشور اخلاقی فوتبال دوستی بین ملت‌هاست و این کار AFC باعث کمرنگ شدن این امر می‌شود. در حال حاضر ایران مثل مجرمی است که هنوز متهم بودنش ثابت نشده است و ما باید کاری کنیم که مجرم بودنش ثابت نشود.

بالاخره ارکان تیم از هیأت مدیره گرفته تا هواداران تشکیل می‌شود و این امر تأثیر زیادی دارد خوب شد که استقلال در جام حذفی حضور ندارد. این تیم باید در هر پست دو بازیکن داشته باشد تا با کمبود بازیکن مواجه نشود. منصوریان در نیم‌فصل به دنبال اسم بود مثل جباروف و آندو که نیامدنشان به نفع استقلال شد. این سرمربی در پست‌هایی بازیکن می‌گرفت که تراکم بازیکن داشت و آمدن آن‌ها باعث از بین رفتم انگیزه در جوانان بود در حال حاضر بازیکنان این تیم به‌خطر عشق به استقلال بازی می‌کنند و این امر به نفع استقلال است. البته این را نباید نادیده گرفت که منصوریان از اول فصل به دنبال اسم بازیکن بود تا کارایی بازیکنان جوانان این تیم به داد استقلال خواهند رسید و امیدوارم که این تیم با کمبود بازیکن مواجه نشود.