به منصوریان گفتم درباره جذب رضاییان به حرف هیچکس گوش ندهد/ به "فرهاد" هم پول دادند که آن مصاحبه را انجام داد!

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: به منصوریان گفتم با رضاییان مذاکره کرده و به حرف هیچکس گوش ندهد.

  1. ۲ ماه قبل
  2. ۰
استقلال
نوآوران -

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ازبکستان و صعود این تیم به جام جهانی 2018 اظهار داشت: از برد تیم ملی خوشحالم و به همه کسانی که در این راه همراه تیم ملی بودند خسته نباشید و تبریک می‌گویم. کی‌روش چندین بار تیم ملی را متحول کرده است. اینکه تیم ملی تا الان یک گل هم نخورده یک رکورد خیلی خوب حساب می‌شود.


وی در مورد شرایط این‌روزهای استقلال تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس اگر نخواهند بازیکن جذب کنند کار درستی نیست چون استقلال و پرسپولیس باید بهترین‌ها را داشته باشند و البته راه‌کار پول در آوردن هم بلد باشند. این 2 تیم در آسیا حضور دارند و باید بازیکنان خوبی را جذب کنند. هواداران بیشتر از باشگاه به استقلال کمک کرده‌اند و باید 10 میلیارد دیگر درآمدزایی شود تا استقلال در این زمینه به شرایط مناسب برسید.


مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره اینکه هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش جمع شده بودند، خاطرنشان کرد: هواداران استقلال نگران شرایط تیم خود هستند و وقتی می‌بینند که استقلال در وضع خوبی قرار ندارد، نگران می‌شوند و این کارها را می‌کنند. من شنیده بودم که آقایان گفتند یک عده به این افراد پول داده بودند که این کار را کنند. به آن افراد بگویید به فرهاد مجیدی هم پول دادند که آن مصاحبه را انجام داد!


فتح‌الله‌زاده در مورد بازیکنان استقلال هم تاکید کرد: باید واقعیت‌ها را بپذیریم و استقلال به بازیکنان باکیفیت بیشتری نیاز دارد. استقلال باید اولین‌های لیگ برتر را جذب کند. پرسپولیس را دیدیم که بازیکنان ارزنده‌ای داشت و با گرفتن منشا بازهم خود را تقویت کرد.


وی در مورد بازگشت خود به عرصه فوتبال گفت:‌ به موقع‌اش به فوتبال برمی‌گردم.


مدیرعامل سابق استقلال درباره اینکه اگر الان مدیرعامل باشگاه بودی، رضاییان را جذب می‌کردی، تصریح کرد: من قطعا این بازیکن را جذب می‌کردم. به منصوریان هم گفتم که با این بازیکن مذاکره کند و به حرف هیچکس گوش ندهد.