مدافع تیم ملی دومین بمب استقلال در نقل و انتقالات

شکست در پروسه تمدید قرارداد کاوه رضایی انتقادات فراوانی را از مدیران باشگاه تهرانی در پی داشت تا جایی که آنها به فکر جبران این شکست با خرید یک بازیکن بزرگ افتادند.

  1. ۱ ماه،۱ هفته قبل
  2. ۰
استقلال
نوآوران -

استقلال اصلا تصور نمی کرد در فاصله چند دقیقه از خرید سجاد شهباززاده با خبر جدایی کاوه رضایی روبرو شود به خصوص که مدیربرنامه های این مهاجم قول ماندن و تمدید قرارداد او برای فصل آتی را نیز داده بود اما این اتفاق افتاد تا کاوه با حضور در فوتبال اروپا پیراهن شارلوآ را برتن کند و به جمع لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود.

در شرایطی که شکست در پروسه تمدید قرارداد کاوه رضایی فشار انتقادات از مدیران استقلال و علیرضا منصوریان را به اوج خود رساند از راهروهای این باشگاه خبر می رسد سرمربی و مدیران تیم بار دیگر پروسه خرید احسان حاج صفی ملی پوش باشگاه سپاهان را در روی میز قرار داده و در پی شکار این بازیکن سرشناس برای زدن دو هدف با یکر تیر هستند.

حاج صفی که فصل قبل در بازگشت از اروپا در صدر فهرست خریدهای استقلال قرار گرفته بود اما رد آخرنی لحظه ترجیح داد باز هم برای سپاهان به میدان برود در صورتی که این بار پیشنهاد آبی های پایتخت را قبول کند در گام اول می تواند جدایی کاوه رضایی را کاملا تحت الشعاع قرار دهد ضمن این که در گام دوم استقلال به موضوع حضور جپاروف در اردوی سپاهان واکنش نشان داده و به نوعی انتقام از دست دادن ملی پوش ازبک را از اصفهانی ها می گیرد.

با توجه به این که حاج صفی تا امروز به پیشنهاد تمدید قرارداد با سپاهان واکنشی نشان نداده و بیشتر در پی جدایی از این تیم است منصوریان در تلاش برای جلب نظر مساعد این بازیکن است تا با پاتک جدید خود به بازار بار دیگر توجهات را به تیم خود جلب کرده و فضای منفی حاکم بر استقلال را بعد از رفتن کاوه رضایی از بین ببرد. البته در این راه گفته می شود حاج صفی دوباره هوای بازی در اروپا در سر دارد و اگر پروژه حضور او در قاره سبز به نتیجه نرسد هیچ بعید نیست این بار سر از استقلال در بیاورد.