پاشنه آشیل پرسپولیس

برانکو درباره حل مشکل گلزنی تیمش خاطر نشان کرد: از دست دادن شانس گل همیشه جزو مشکلات تیم ماست، اما من زمانی که شانس گل ایجاد می‌کنیم و آنها را تبدیل به گل نمی‌کنیم بیشتر از زمانی که اصلاً شانس ایجاد نمی‌کنیم دوست دارم.

  1. ۴ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
پرسپولیس
نوآوران -

برانکو ایوانکوویچ پیش از آغاز تمرین امروز پرسپولیس درباره پیروزی این تیم مقابل نفت تهران گفت: بازی افتتاحیه عالی بود و یک برد خیلی زیبا به دست آوردیم و یک قهرمانی جدید کسب کردیم.

سرمربی سرخپوشان تهران ادامه داد: وظیفه ما کسب بیشترین برد و قهرمانی است. چیزی که به طور خاص از آن خوشحالم  انجام یک بازی مدرن توسط بازیکنانم بود. به رغم اینکه نفت تهران مشکلاتی را داشت اما یک بازی سریع که سه گل برای ما داشت و شانس های گل زیادی هم داشتیم را انجام دادیم.

برانکو افزود: بازیکنان ما شخصیت تیم برنده را نشان دادند و ثابت کردند چرا در پرسپولیس بازی می کنند و خوشحالم که همه ما و هواداران را شاد کردند. طبیعی است که ما هنوز آماده نشده ایم. هدف اصلی ما این است که به آمادگی کامل قبل از بازی با الاهلی برسیم.

وی درباره اعتراض بازیکنان نسبت به مسائل مالی و اینکه آیا برای سوپر جام پاداشی تعریف شده بود؟ گفت: اطلاعی در این باره ندارم، هیچ کس درباره پاداش سوپر جام صحبتی با ما نکرده بود. حتی تا جایی که می دانم بازیکنان نیز سوالی نکردند چرا که تمرکز آنها روی بازی بود. به هر حال این پرسش ، پرسشی نیست که من بخواهم پاسخ دهم.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس در صورت صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پاداشی را برایشان در نظر گرفته است، تصریح کرد:پاداشی برای ما در نظر گرفته نشده است. اما شاید برای بازیکنان، با توجه  قرارداد هایشان آپشن هایی وجود داشته باشند که اطلاعی  از آن نداریم.

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومیت سید جلال حسینی گفت: امروز برای MRI به پزشک مراجعه کرده است. ما ریسک نخواهیم کرد و باید نتیجه را ببینیم. همیشه در این موارد اگر ریسک کنیم مصدومیت شدیدتر می شود و بازیکن را باید مدت بیش تری در اختیار نداشته باشیم. بازیکنان اصلی ما برایمان مهم تر هستند.  سید جلال در کل تمرینات عالی کار کرده اما روز گذشته در تمرینات احساس کمر درد داشت و باید پاسخ آزمایش او برسد و بدانیم باید چگونه با او رفتار کنیم.

وی در واکنش به اینکه شایعه شده است به خاطر مصدومیت بشار رسن خواستار فسخ قراردادش شده اید خاطرنشان کرد: خبر ندارم در چه موردی صحبت می‌کنید. از مصدومیت بشار رسن هم بی‌اطلاع هستم. صحبتی هم که می‌کنید از قول من نبوده و من چنین خواسته‌ای از باشگاه نداشته‌ام، فقط می‌دانم بشار رسن بازیکن پرسپولیس است.

برانکو درباره زمان حضور نوراللهی در پرسپولیس و عملکرد بازیکنان جدید تیمش گفت: دقیقاً نمی‌دانم مشکل نوراللهی چیست و اطلاع ندارم. باید مدارکش بیاید و پس از آن بررسی کنیم، او جزء ۵ بازیکن جوان ما است و باید ببینیم آیا جوابگوی ما هستند یا خیر، بازیکنان به سختی می‌توانند به تیم ما بیایند چون معیارهای ما بالاست اما خوشحالیم که احمد نوراللهی به زودی باز می‌گردد. سیامک نعمتی هم روز به روز بهتر می‌شود، شجاع خلیل زاده هم به خوبی خودش را هماهنگ کرده است اما در مورد منشا متأسفم که او مصدوم شد اما با این شرایط او هم به زودی کارش را شروع می‌کند.

برانکو درباره اینکه چرا آدام همتی را فصل قبل رد کردید و امسال او را به لیست تیم خود اضافه کردید گفت: سال گذشته او فقط برای تست آمده بود چون مقیم کانادا است امسال قرار گذاشتیم ۱۰ روز در تمرینات حضور پیدا کند و بعد از آن تصمیم بگیریم، این قرار ما بود.

وی در مورد گلایه‌های سید جلال در مورد کادر پزشکی تیم و نارضایتی‌های او گفت: این داستان را نمی‌دانم اما خود من از وضعیت پزشکی تیم راضی هستم، البته طبیعی است بازیکنی که مصدوم می‌شود ناراحت و عصبانی است سید جلال عالی کار کرده است. او بیرون و داخل زمین عصای دست من است و سهم زیادی در موفقیت‌های ما داشته است.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه‌های این تیم برای دیدار با الاهلی  گفت: به بازیکنانم اعتقاد و ایمان دارم. در بازی های گروهی لیگ قهرمانان هم کار خود را نشان دادیم. در سخت‌ترین گروه بودیم و مقابل لخویا و الریان هم خیلی خوب بازی کردیم. ما بودجه آنها را نداریم که ۵ یا ۱۰ میلیون دلار روی بازیکن سرمایه‌گذاری کنیم.

وی در پایان درباره حل مشکل گلزنی تیمش خاطر نشان کرد: از دست دادن شانس گل همیشه جزو مشکلات تیم ماست، اما من زمانی که شانس گل ایجاد می‌کنیم و آنها را تبدیل به گل نمی‌کنیم بیشتر از زمانی که اصلاً شانس ایجاد نمی‌کنیم دوست دارم. ما در هر تمرین روی ضربات دروازه کار می‌کنیم، اما برطرف کردن مشکل گلزنی پروسه درازمدت است.