پرسپولیس نقره داغ شد

باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی برای تامین منابع مالی، برای پرداخت بدهی به دستیاران «مانوئل ژوزه» سرمربی پرتغالی و دستیارانش است.

  1. ۳ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
پرسپولیس
نوآوران -

باشگاه پرسپولیس بالاخره حکم خود را درباره میزان بدهی‌های این باشگاه در پرونده مربوط به دستیاران ژوزه مانوئل دریافت کرد.


باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت ۴۳۰ هزار یورو بابت مطالبات دستیاران ژوزه مانوئل شده است؛ حکمی که در آن قید شده است باید در مدت زمان ۳ هفته ای پرداخت شده تا خطرات بعدی نظیر کسر امتیاز و تعلیق از حضور در رقابت ها، گریبان شاگردان برانکو ایوانکوویچ را نگیرد.


این حکم در حالی به دست پرسپولیسی ها رسیده است که حساب این باشگاه، مبلغ کافی را برای پرداخت بیش از یک میلیارد تومان به دستیاران ژوزه ندارد.


همین موضوع سبب شده است تا علی اکبر طاهری تصمیم به صدور بیانیه جدید بگیرد. سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیم دارد بار دیگر از هواداران پرسپولیس بخواهد تا حساب باشگاه را شارژ کرده و این پول را تامین کنند. بیانیه ای که احتمالا به زودی منتشر می‌شود تا بتواند نظر هواداران را برای مشارکت حداکثری در پرداخت بدهی به ژوزه و دستیارانش جلب کند.


رقمی که در آینده ای نزدیک و با توجه به اعلام حکم مربوط به پرونده ژوزه مانوئل به مراتب بالاتر خواهد رفت. چرا که هنوز حکم مربوط به پرونده وی صادر نشده است و مکاتبات مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس با دادگاه بین المللی ورزش همچنان ادامه دارد. گفته می شود ظرف دو هفته آینده، محکومیت مالی باشگاه پرسپولیس درباره این پرونده هم که رقمی نزدیک به ۷ میلیارد تومان است، اعلام می شود.


تیمی که حالا مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست و اگر نتواند حکم مربوط به پرونده های حقوقی خود را به طلبکارانش پرداخت کند با خطر جدی کسر امتیاز در رقابت های داخلی و احتمال کنار گذاشته شدن در بازی های بین المللی روبرو شود.