ایستگاهی‌زن جدید استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - ایستگاهی زن استقلال چه کسی است؟ پیش از این سه گزینه برای این سوال وجود داشت. کاوه رضایی، امید ابراهیمی و جپاروف. بعد از جدایی کاوه و مصدومیت امید اما فقط یک گزینه برای این جواب باقی مانده است.

  1. ۲ هفته،۴ روز قبل
  2. ۰
استقلال
نوآوران -

جپاروف در بازی مقابل صنعت نفت آبادان هم بعد از ورود به زمین تمام ضربات ایستگاهی استقلال را زد. ضرباتی که البته چندان زهردار نشدند و موقعیت خطرناکی برای استقلال به وجود نیاوردند. این بازیکن ازبکستانی بعد از ورود به زمین سه ضربه ایستگاهی ناموفق و یک کرنر آبی‌ها از سمت راست را زد تا مشخص شود که این وظیفه در تیم منصوریان حداقل تا زمان بازگشت امید ابراهیمی با شماره ۲۰ است.


قبل از حضور جپاروف، استقلال صاحب ۴ ضربه ایستگاهی شد که دو ضربه را شجاعیان زد و دو ضربه را خسرو حیدری. جالب است که استقلال از دقیقه ۶۰ و با حضور جپاروف صاحب سه ضربه ایستگاهی شد و در یک ساعت قبل از حضور او هم ۴ ضربه ایستگاهی بدست آوردند که نشان از تغییر ریتم بازی استقلال با حضور جپاروف دارد. استقلال تیمی است که تکیه زیادی روی ضربات ایستگاهی دارد و ضربات دقیق امید ابراهیمی بارها در فصل گذشته این تیم را از بحران نجات داد و جپاروف هم باید بیشتر روی ضربات ایستگاهی‌اش کار کند تا جای خالی ابراهیمی را پر کند.