منجی درخشان؛تیم یک نفره!

عیسی آل‌کثیر در شروع لیگ نقشی فراتر از ناجی را برای تیمش ایفا کرده است.

  1. ۲ هفته،۱ روز قبل
  2. ۰
درخشان
نوآوران -

وبسایت نود: با بحرانی که به جان نفت تهران افتاده، از این تیم به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سقوط نام برده می‌شود. تیمی که تا روزهای منتهی به آغاز لیگ، علی کریمی را بالا سر خود می‌دید. ولی کریمی پس از چند بار اولتیماتوم، بالاخره تهدیدش را عملی کرد و از نفت رفت. خیلی زود هم حمید درخشان با بازیکنانی عجیب به این تیم اضافه شد. بازیکنانی که بدون تیم مانده بودند، راهی نفت تهران شدند تا از چرخه لیگ برتر فاصله نگیرند.

 

با شروع بازی‌های لیگ، همه پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمده بود. نفت تهران از سپیدرود بحران‌زده گل دریافت کرد و فاصله‌ای با شکست نداشت. ولی یک منجی، نفت و درخشان را با هم نجات داد. عیثی آل‌کثیر یک گل زد و یک پنالتی گرفت تا محمد نصرتی گل برتری این تیم را به ثمر برساند. آل‌کثیر به تنهایی از تیم بازنده نفت، برنده ساخت و اولین سه امتیاز را به تیمش هدیه داد.

 

در هفته دوم هم مشابه این اتفاق تکرار شد. نفت باز هم گل اول را دریافت کرد. این تیم فاصله‌ای با شکست نداشت. ولی باز هم آل‌کثیر در دقیقه ۸۴ برای تیمش گل زد. مهاجم جنوبی نفت این بار دو امتیاز از فولاد گرفت تا یک امتیاز دیگر به حساب تیمش واریز کند. حالا نفت تهران چهار امتیاز به لطف دو گل و یک پنالتی عیسی آل‌کثیر دارد. اتفاقی که از نفت ناکام، یک مدعی ساخته است.